Obecnie Wizytówki Firmowe Google cieszą się bardzo dużą popularnością wśród konsumentów jak i przedsiębiorców. Ci pierwsi mogą za sprawą wyszukiwarki wyrobić sobie szybko zdanie o marce. Natomiast Ci drudzy cenią sobie prostotę prowadzenia profilu oraz dostępność do tej funkcji. 

Wizytówka Firmowa to nie tylko możliwość recenzowania marki. Przede wszystkim ułatwia zlokalizowanie jej realnej siedziby oraz ma istotne znaczenie w wynikach wyszukiwania. Jeśli konsument poszukuje usług z danego sektora, to o wiele bardziej prawdopodobne jest, że na mapie pojawi się firma z dobrze prowadzoną wizytówką, posiadająca dobre recenzje. Dlatego warto zwrócić uwagę na jakość opinii oraz treść w nich zawartą. 

Jeśli masz problem z negatywnymi opiniami na wizytówce Google, to skontaktuj się z nami! Wystarczy, że zdecydujesz się na jeden z pakietów i w odpowiednim odstępie czasowym klienci będą czytać takie recenzje, jakie osobiście im zaplanujesz! Koniec z przypadkowymi sytuacjami na Twojej wizytówce!

Prowadzisz swój biznes za granicą? To świetnie! Jesteśmy wstanie dostarczyć merytoryczne opinie w języku jakim potrzebujesz. Dbamy o prawidłowe tłumaczenie i IP z danego kraju.