Skip to main content

Kila słów o nas

Jesteśmy Zespołem Specjalistów

Good Opinion specjalizuje się w zakresie zarządzania reputacją w Internecie. Przez lata nasi specjaliści wspierali najróżniejsze marki w procesie budowania wizerunku. Działaliśmy na rzecz dopiero wchodzących na rynek firm jak i tych posiadających grono oddanych klientów. Techniki buzz marketingu były przez nas doskonalone w trakcie realizacji licznych projektów dla klientów działających w najróżniejszych branżach. Nieustannie się rozwijamy, czerpiemy z własnych doświadczeń i staramy się szybko wykorzystywać obecne trendy.

Nasza Misja

Good Opinion zostało powołane w celu odpowiedzi na obecnie panujące rynkowe trendy i potrzeby w marketingu. Na pewno do jednej z nich można zaliczyć proces zarządzania opinią w Internecie. Powstaje ona poprzez styczność klienta z wizytówkami Google. Konsument może swoje procesy zakupowe oprzeć o to co przeczyta, a nawet ma możliwość wyrażania własnego zdania. Good Opinion wykorzystuje autorskie metody ochrony wizerunku i wdraża procesy antykryzysowe, które mogą powstać na bazie negatywnych opinii.

Autorskie rozwiązania i uczciwość w relacjach

Sposób naszych działań jest oparty na autorskim systemie monitorowania wizytówek oraz profesjonalnym podejściu
do naszej pracy – jedno konto nie pracuje na rzecz wielu marek lub nie obsługujemy konkurencyjnych firm w jednym mieście. Wszystkie uznawane przez nas zasady mają przede wszystkim chronić Twoją reputację w Internecie

Dowiedz się więcej

Napisz do nas i dowiedz się więcej o naszych możliwościach